אודותינו


חברת גרינשטיין o הר-גיל לאדריכלות נוף ולתכנון סביבתי בע"מ שהוקמה ב- 1988, ע"י אד' דפנה גרינשטיין ואד' נוף גיל הר-גיל, היא מהחברות המובילות בישראל בתחום אדריכלות הנוף.

החברה, הממוקמת על הר הכרמל בחיפה,

מתמחה במגוון תחומים מקצועיים של אדריכלות נוף ותכנון סביבה ומעורבת בפרויקטים בהיקפים גדולים ומשמעותיים, במיוחד במגזר הציבורי.

צוותי החברה נוטלים חלק בתהליכי תכנון רחבי היקף, ברמה הארצית, האזורית והמקומית, בין היתר, בתכנון נוף של שכונות גדולות, בתכנון נוף של תשתיות לאומיות, בתכנון נוף אורבאני, בהתחדשות עירונית, בתכניות אב אזוריות, בתכניות מתאר ובנין עיר, בתכנון טיילות, פארקים, טבע עירוני, אתרי טבע ומים, אתרי מורשת ונופי תרבות.

אנשי החברה פועלים תוך מחויבות מקצועית לשמירה על המשאבים הטבעיים והשטחים הפתוחים, מתוך מחויבות חברתית וציבורית ותוך הקפדה על האתיקה המקצועית.

בחברת גרינשטיין o הר-גיל מועסקים חמישה עשר עובדים קבועים, ביניהם אדריכלי נוף, אדריכלים, מתכנני ערים ואזורים, מהנדסים וכן מספר סטודנטים הלומדים אדריכלות ואד' נוף.

השותף הבכיר בחברה, אד' נוף ד"ר גיל הר-גיל, הוא בעל תארים ראשון, שני ושלישי במקצועות העיצוב והתכנון השונים - תכנון ערים ואזורים, אדריכלות נוף ותכנון סביבתי - ובעל ניסיון מקצועי, של למעלה מעשרים וחמש שנים, בארץ ובארצות הברית.

ד"ר גיל הר-גיל הרצה הנחה ולימד שנים רבות. ב- 2012 מונה לפרופסור חבר בפקולטה לאדריכלות ובינוי ערים, בטכניון.

ד"ר גיל הר-גיל היה חבר במועצת האיגוד הישראלי של אדריכלי הנוף במשך שנים, כיהן כנציג ישראל באיגוד הבינלאומי של אדריכלי הנוף (IFLA) וכיהן כיו"ר האיגוד הישראלי של אדריכלי הנוף.

בחברה שלושה אדריכלי נוף בכירים, שהם גם שותפים - אד' נוף הילה רותם-הלוי, אד' נוף טלי מרק ואד' נוף עפר מור.

הילה רותם-הלוי, בוגרת הטכניון (1988), בעלת ניסיון של שנים רבות כמתכננת ראשית ומובילת פרויקטים נופיים מגוונים, מרצה ומנחה סטודנטים במסלול לאדריכלות נוף בטכניון.

טלי מרק היא אד' נוף, בוגרת הטכניון (1997),

בעלת ניסיון של שנים רבות כמובילת פרויקטים מגוונים, חברה בהנהלת האיגוד הישראלי של אדריכלי הנוף ובצוות ההיגוי של ביטאון האיגוד הישראלי של אדריכלי הנוף וכיהנה כעורכת הביטאון שנים רבות. עפר מור הוא אד' נוף, בוגר הטכניון (1998), בעל ניסיון של שנים רבות כמוביל פרויקטים מגוונים, מרצה ומנחה סטודנטים במסלול לאד' נוף בפקולטה לאדריכלות, בטכניון.

לחץ להגדלה